Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Неврологічні відділення у місті працюють задовільно

Неврологічні відділення у місті працюють задовільно

Днями відбулася нарада, на якій обговорили стан надання медичної допомоги хворим неврологічного профілю в ППЗ комунальної власності міста. Участь в заході взяли начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук, фахівці управління, лікарі та інші.

Як повідомив голова комісії, міський позаштатний фахівець за спеціальністю «Неврологія» Анатолій Дзядик, було перевірено неврологічні стаціонари КЗ ЦМЛ №1 і №2, неврологічні відділення КЗ ЛШМД, МСЧ №19, КЗ ПО, КЗ ЦМЛ ПВ, а також денні стаціонари ЛПЗ міста.

Було встановлено, що у кожному неврологічному відділенні є в наявності локальні протоколи та маршрути пацієнтів неврологічного профілю. Згідно них проводяться обстеження та лікування пацієнтів. У місті працює 30 невропатологів для дорослих, укомплектованість – 80%, вищу категорію мають 10 лікарів (33%), першу – 18 (60%), всі лікарі пройшли курси кваліфікації та переатестації в 2015 році.

У місті функціонує 140 неврологічних ліжка, забезпеченість складає 5,9 на 10 тис. населення, області 6,73, Україна – 5,4. Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу КЗ ЦМЛ (стаціонар №2) на 70 ліжок, 6 ліжок ПІТ, надає стаціонарну допомогу населенню міста з гострою та хронологічною патологією головного мозку та судинною патологією головного мозку.

У цілому за результатами перевірки на нараді було відзначено, що стаціонари міста працювали інтенсивно, з задовільними статистичними показниками. Контрольні показники роботи ліжка, середньої тривалості лікування виконанні, відсоток виконання плану ліжка перевищує нормативний показник в КЗ ЛШМД, МСЧ №19.

Денні стаціонари міста працюють задовільно, розроблені і впроваджуються локальні протоколи надання медичної допомоги та маршруту руху пацієнтів згідно з наказом №487 МОЗ України. Основні показники роботи виконано, відсоток виконання плану ліжка дня перевищує нормативний показник в ДС КЗ ЦМЛ, ДС ПО м. Кіровограда, ДС ПО ПВ №5.

Було винесено і ряд інших рекомендацій та висновків.