Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » 12 травня – Міжнародний день медичної сестри

12 травня – Міжнародний день медичної сестри

12 травня – Міжнародний день медичної сестри12 травня Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний день медичної сестри. Ця професія є незамінною в медичній системі. Тому, в цей день, від щирого серця вітаємо всіх медичних сестер. Дякуємо за самовіддану працю і високий професіоналізм. Ви робите життя людей кращим, допомагаєте нам бути здоровішими і щасливішими.

Особливо актуальна та значуща ця професія є в період війни, адже саме Ви, перебуваючи на передовій чи в тилу першими надаєте медичну допомогу пораненим військовослужбовцям чи мирним жителям, постраждалим від агресії ворога, рятуючи не лише людські життя, а й душі. Ваш внесок у Перемогу неоцінимий, потребує великої мужності, стійкості духу, хоробрості.

Бажаємо успіхів та натхнення в такій нелегкій праці, терпіння, уважного і відповідального ставлення до своєї справи. Легкості в руках, ясності в голові, вдячних пацієнтів! Від усієї душі зичемо міцного здоров’я, сімейних гараздів, щастя, благополуччя та мирного неба над головою.