Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Міський пологовий будинок вітає медичних сестер міста

Міський пологовий будинок вітає медичних сестер міста

Міський пологовий будинок вітає медичних сестер міста12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

День медсестри, якщо точніше, Міжнародний день медичної сестри — це свято з багаторічною історією. Створений він спеціально для того, щоб підкреслити глибину поваги до цих фахівців.

Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

Міський пологовий будинок вже традиційно відзначає День медсестри напередодні свята. От і сьогодні 10 травня колектив закладу зібрався для привітань. Медичних сестер та акушерок поздоровила адміністрація міського пологового будинку , профспілковий комітет та Асоціація медичних сестер Кіровоградської області. Відзначено кращих представників цієї професії грамотами та грошовими преміями.

Колектив КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК З ФУНКЦІЯМИ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ІІ РІВНЯ» щиро вітає медичних сестер міста з професійним святом! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіпократа ніколи не буде обтяжливим обовязком, а лише приємною місією!