Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Проведено семінар - нараду з питань пожежної безпеки 17 листопада 2022 року

Проведено семінар - нараду з питань пожежної безпеки 17 листопада 2022 року

Питання роботи закладів в осінньо-зимовий період, проведення заходів організаційного та технічного характеру, виконання затвердженого плану протипожежних заходів та наказів управління у 2022 році були предметом обговорень на плановій семінар - нараді з відповідальними посадовими особами з питань пожежної безпеки закладів УОЗ КМР.

Не перший місяць наша держава перебуває в стадії венного стану, героїчно протистоїть агресору та його терористичним ракетним атакам по об’єктах інфраструктури. Головним критерієм роботи щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах охорони здоров’я в цей період повинні стати, по - перше ,– це профілактичні заходи, заходисуворого контролю за дотримання протипожежного режиму, проведення перевірок технічними комісіями закладів протипожежного стану приміщень, закріплення відповідальних осіб, проведення позапланових інструктажів з пожежної безпеки; по – друге, – це першочерговадоцільність використання коштів на ті чи інші протипожежні заходи. Затверджений план протипожежних заходів на 2022 рік станом на листопад виконано на 90,8 %, згідно плану в медичних закладах міста продовжуються роботи по встановленню та ремонту систем пожежного спостереження, пролонговані договори на їх технічне обслуговування, проведено цілий ряд робіт протипожежного призначення.

Також на семінар-нараді особливо наголошувалось на приведені підвальних укриттів до належного протипожежного стану, забезпечення роботи закладів в період можливих відключень електропостачання та про дотримання правил безпеки під час користування киснем.