![КОНЦЕРТ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІКАРНІ КОНЦЕРТ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІКАРНІ](https://uozkmr.gov.ua/uploads/posts/2020-06/thumbs/1592561894_104489125_659515814641628_7421222185140366905_n.jpg)
Міський професійний духовий оркестр вирішив влаштувати культурне дозвілля для медперсоналу лікарні прямо на робочому місці - провів концерт під відкритим небом.
Концерт поєднали з урочистостями. Головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх вручив почесні грамоти та подяки працівникам, які першими стали на допомогу хворим із COVID-19, віддано виконують свою роботу. Лікар відзначив, що організована робота лікарні у сучасних умовах - це насамперед заслуга кожного члена колективу закладу.