Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» Матеріали за 24.11.2017
Сортувати новини за: датою новин | популярністю | відвідуваністю | коментарям | абеткою

Семінар –нарада з питань охорони праці та пожежної безпеки.

 Семінар –нарада з питань охорони праці та пожежної безпеки.23 листопада на базі пологового будинку № 1 міста Кропивницького відбувся семінар-нарада з питань пожежної безпеки, охорони праці та посилення протипожежного режиму в осінньо-зимовий період. В семінарі взяли участь відповідальні фахівці за стан охорони праці та пожежної безпеки лікувальних закладів міста, міські позаштатні фахівці вказаного напрямку.

В доповіді міських позаштатних фахівців з пожежної безпеки Фоменко А.В. та з охорони праці Михайлової Н.Л. були розглянуті питання щодо перевірок Державних контролюючих органів ДСНС та «Держпраці» в лікувальних закладах, намічені шляхи вирішення проблемних питань пожежної безпеки та охорони праці в 2018 році.

Також позаштатні фахівці управління зосередили увагу присутніх на заходах, які необхідно виконати з метою посилення протипожежної безпеки в осінньо-зимовий період.

На семінарі було наголошено, що в закладах управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради протягом 2017 року не зареєстровано жодного випадку виробничого травматизму, професійних захворювань, загорань та дорожньо-транспортних пригод.

В підсумках відмічено, що всі фактори ризику своєчасно виявляються та усуваються завдяки злагодженій роботі служб охорони праці та пожежної безпеки.

Покращена статистика й толерантне ставлення: впровадження нових методів подолання епідемії ВІЛ/СНІД дало результати

Покращена статистика й толерантне ставлення: впровадження нових методів подолання епідемії ВІЛ/СНІД дало результатиУ Кропивницькому добіг завершення проект «Respect», що останні 10 місяців спільно реалізовувався активістами КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», представниками міської влади та медичними закладами міста. Проект став новацією у роботі щодо профілактики ВІЛ/СНІД серед населення та був покликаний на зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медзакладах.

Проект був спрямований на роботу з пацієнтами та медпрацівниками. У рамках проекту для лікарів та медичних сестер був розроблений ефективний алгоритм перенаправлення пацієнтів з підозрою на ВІЛ-інфекцію від лікаря до соціального працівника. За рахунок вперше виділених з міського бюджету коштів на закупку експрес-тестів для виявлення ВІЛ-статусу пацієнти кропивницьких медичних закладів мали можливість безкоштовно пройти експрес-тестування і перевірити чи не належать до категорії ВІЛ-позитивних осіб.