![Кропивницьке управління Держпродспоживслужби інформує про небезпеку захворювання на холеру Кропивницьке управління Держпродспоживслужби інформує про небезпеку захворювання на холеру](/uploads/posts/2017-08/thumbs/1503124454_maxresdefault-2-1-696x392.jpg)
За вказаним фактом у Миколаївській області запроваджено невідкладні профілактичні заходи. Зокрема з метою попередження та запобігання можливому розповсюдженню випадків захворювання серед людей у Миколаївській області заборонено купання та вилов риби в акваторіях річок Інгул, Південний Буг, Дніпро-Бузького лиману. Окрім того на Миколаївщині вживають заходів щодо ліквідації місць стихійної торгівлі харчовими продуктами, особливо рибопродуктами.