![Двох лікарів Кропивницького, які працювали в зоні АТО, відзначили іменними годинниками Двох лікарів Кропивницького, які працювали в зоні АТО, відзначили іменними годинниками](/uploads/posts/2017-06/thumbs/1497508460_img_0211.jpg)
Кращих медпрацівників області та міста відзначили подяками МОЗу, грамотами і подяками обласної ради та ОДА. Окрім подяк і грамот від імені міської ради Кропивницького на сцені театру також були вручені цінні подарунки. Міський голова Андрій Райкович відзначив іменними годинниками лікарів, які виконували свій обов'язок у зоні АТО.Серед них начальник одного з відділів управління охорони здоров'я міської ради Тетяна Заболотна та лікар-кардіолог лікарні швидкої медичної допомоги міста Кропивницького Євгенія Дахова. Тетяна Заболотна у професії 30 років. Надавала допомогу в зоні АТО в складі Першого Добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова. Разом з годинником лікар також отримала подяку від Першого Добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова. Євгенія Дахова переїхала до Кропивницького з Донецької області і тепер виконує свій лікарський обов'язок в нашому місті.
Іменними годинниками також було відзначено бойового військового лікаря 3-го полку спецпризначення Олександра Трикутька та старшого сержанта медичної служби В'ячеслава Воропая, який упродовж останніх 10 років служить у полку.