Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Міська влада зробила цінний подарунок лікарям до Дня медичного працівника

Міська влада зробила цінний подарунок лікарям до Дня медичного працівника

Міська влада зробила цінний подарунок лікарям до Дня медичного працівникаСемеро лікарів лікувально-профілактичних закладів Кропивницького отримали цінний подарунок до свого професійного свята – Дня медичного працівника. Громадська комісія з житлових питань у Міській раді м. Кропивницького прийняла рішення про виділення квартир медичним працівникам у багатоповерхівки по вулиці Жадова, зведення якої завершується.

Службові квартири за ініціативи міського голови отримають молоді медпрацівники, які проживають у гуртожитках або в найманому житлі, але мають або очікують народження дітей. Серед тих, хто отримає ключі від квартир у новобудові , - двоє лікарів-інфекціоністів Центральної міської лікарні, троє лікарів первинної ланки ЦПМСД №1, а також лікар-патологоанатом та лікар-анестезіолог Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги.

«Понад 60% лікарів у місті – працівники старшого і похилого віку, тому ми маємо турбуватися про те, щоб вберегти молоді кадри від виїзду за кордон й подолати кадрову кризу у галузі охорони здоров’я. Виділення житла медичним працівникам – безпрецедентна подія й дуже важлива ініціатива міського голови. Не згадаю подібного у нашому місті за часів незалежності України», - прокоментувала начальник управління охорони здоров’я Міської ради м. Кропивницького Оксана Макарук.

Кандидатів на отримання у користування службового житла пропонували міські заклади охорони здоров’я. Головним критерієм відбору кандидатів на отримання житла була наявність сім’ї в лікаря. Усі, хто отримає житло в новобудові, працюють у галузі охорони здоров’я міста близько 5 років. За умовами договору, медики не зможуть проживати у квартирі, якщо приймуть рішення звільнитись із закладу, однак зможуть приватизувати його після 10 років роботи у вказаних медустановах.

Нагадаємо, будівництво першого після багаторічної перерви комунального житла розпочалося наприкінці 2016 року із закладання символічної капсули у фундамент будинку. Загальна вартість будівництва цього будинку сягає 24 мільйонів гривень. Нині тут виконують роботи з благоустрою, а здати в експлуатацію його мають за кілька тижнів.

Фото прес-служби Міської ради м. Кропивницького

 

Міська влада зробила цінний подарунок лікарям до Дня медичного працівникаМіська влада зробила цінний подарунок лікарям до Дня медичного працівникаМіська влада зробила цінний подарунок лікарям до Дня медичного працівника