Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Оголошення

Оголошення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» управління охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького оголошує про проведення відбору суб’єктів господарювання, які будуть відпускати лікарські препарати на лікування хворих, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму за пільговими рецептами лікарів амбулаторного прийому у 2019 році по Урядовій програмі «Доступні ліки».

Критерії відбору суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських препаратів на лікування хворих, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму на підставі пільгових рецептів лікарів по Урядовій програмі «Доступні ліки»

1. Наявність ліцензії на право здійснення діяльності з реалізації лікарських засобів. 

2.Наявність договорів з постачальниками по повному асортименту препаратів для осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу табронхіальну астму. 

3. Забезпечення належних вимог при отриманні, зберіганні, транспортуванні та відпуску лікарських препаратів. 

4. Наявність кваліфікованого персоналу для приймання, обліку, контролю якості та відпуску препаратів. 

5. Наявність технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру відпущених лікарських засобів для хворих що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму. 

6. Надання управлінню охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького звітності згідно з установленими формами (Звіти). 

7.Дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» та інших нормативно-правових актів чинного законодавства щодо ціноутворення на лікарські препарати на лікування хворих, що страждаютьна серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму під час встановлення відпускних цін на препарати.

 

Строк подання копій документів на підтвердження критеріям відбору: з 20.12.2018р. по 29.12.2018р.

Місце подання: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41.

Відповідальна особа: начальник фінансово-економічного відділу – головний бухгалтер Потоцька Л.Г.

Контактний телефон: 0522-24 45 11.

 

Начальник управління О. Макарук

 

Переглянути