Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » » Понад тисячу рецептів виписали кропивницькі заклади за програмою "Доступні ліки"

Понад тисячу рецептів виписали кропивницькі заклади за програмою "Доступні ліки"

З початку дії програми "Доступні ліки" у Кропивницькому вже виписано 1012 рецептів на ліки, вартість яких відшкодовується з бюджету.

У міському бюджету на 2017 рік на реалізацію даної програми передбачені видатки у сумі 3,077 млн грн, що надійшли у вигляді цільової субвенції з держбюджету на реімбурсацію ліків. Кошти були розподілені між чотирма кропивницькими закладами: двома центрами первинної-медико-санітарної допомоги, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 МОЗ України", які виписують рецепти пацієнтам.

Згідно урядової програми "Доступні ліки", що стартувала з квітня цього року, хворі на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет ІІ типу можуть безкоштовно або з незначною оплатою отримати ліки, що можна переглянути за посиланням

Відпуск лікарських препаратів за виписаними рецептами здійснюється у 32 аптеках і 9 аптечних пунктах, які розташовані у різних мікрорайонах міста.
 

Додамо, що під час селекторної наради, що відбувалась у Кропивнциькому 13 квітня за участі Прем'єр-Міністра України, Кіровоградська область була відзначена як одна з регіонів-лідерів за впровадженням програми "Доступні ліки".