Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.

Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.

Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.Традиційно в третій четвер  травня в Україні відзначається День вишиванки.
Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати. 

Сьогодні 18 травня Пологовий будинок №1 вперше після об’єднання з Пологовим будинком ім. Святої Анни відзначив свято Вишиванки  великим колективом. Всі підрозділи відгукнулися на заклик головного лікаря Романів Людмили Павлівни та вбралися  у різноманітні вишиті сорочки та сукні. Привітати колектив лікувального закладу приїхала начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Макарук Оксана Олександрівна. Всі дуже гарні, усміхнені та впевнені в успіх  медичні працівники фотографувалися на фоні свого оберега – відремонтованого, вбраного в зелень весни  пологового будинку.
  
…І в українця теж є особливість:
Без оселедця й довгих вус - це не козак.
Є більш дорогоцінна особливість
Це  вистраждана цілими віками-
Історія народу в полотні.
Різноманітна, чоловіча  і жіноча вишиванка…
В узорі кожної із них ми можем прочитать: 
Любов, страждання, віру, сподівання
Вона як дзеркало душі…
       (Капко Володимир Семенович)
 

Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.Пологовий будинок №1 святкує День вишиванки.