Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » «Ковідна» лікарня отримала додаткові апарати подачі кисню

«Ковідна» лікарня отримала додаткові апарати подачі кисню

«Ковідна» лікарня отримала додаткові апарати подачі киснюУ Центральній міській лікарні Кропивницького, що на Фортечних валах, почали працювати п’ять додаткових апаратів високопоточної зволоженої подачі киснево - повітряної суміші.

Ці системи – остання надія для вкрай тяжких пацієнтів на перших порах їхньої госпіталізації. Коли у лютому відкривали новий стаціонар у відділенні ЦМЛ на Валах, подібних американських апаратів було всього два. Тепер – сім.

- Для нас це дуже важливо, бо з’явилася додаткова надія на врятовані життя для десятків важкохворих, а це найвищі цінності і найбільші перемоги, як би там не було, - наголосив міський голова Андрій Райкович. – І без подяки медикам – не обійтись. У той же час хочу звернутися ще раз до кожного кропивничанина: сьогодні тільки вакцинація вбереже нас від жорстокої пандемії. Без масової вакцинації нам не втриматись. Вакцинуйтеся! Повірте, я знаю про що говорю – листопад минулого року у моєму житті був на межі… Будьте здорові!

 

Нагадаємо, стаціонар №1 Центральної міської лікарні Кропивницького є госпітальною базою для хворих на COVID-19. У структурі закладу під сьогоднішні потреби виділено240 ліжок. 225 ліжок закладу підключено до централізованої системи киснепостачання з використанням кисневої бочки, балонів та кріоциліндрів. Зайнятість ковідних ліжок станом на 03 листопада 2021 року складає 46,7%. Потреби в розгортанні додаткових ліжок немає.

Для надання медичної допомоги наявні: 16 апаратів ШВЛ, 9 з яких закуплені за кошти міського бюджету (3 апарати передані з КНП « Дитяча міська лікарня»), 192 кисневих концентратори (108 кисневих концентраторів в стаціонарі №1), 27 моніторів пацієнта, 7 апаратів для високопотокової неінвазивної вентиляції легень, 49 пульсоксиметрів, 30 мішків Амбу, 32 дозатори інфузійні, 7 електрокардіографів, 15 пірометрів, 29 небулайзерів та юлайзерів.

Фото прес-служби Кропивницької міської ради

 

 

«Ковідна» лікарня отримала додаткові апарати подачі кисню«Ковідна» лікарня отримала додаткові апарати подачі кисню