Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0-800-801-333 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » «Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому

«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому

«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у КропивницькомуДитяча міська поліклініка у Кропивницькому очікує на модернізацію і капітальний ремонт. Про це сьогодні, 03 грудня, повідомив міський голова Андрій Райкович під час презентації проекту "Інноваційна дитяча медицина".
Сучасний проєкт «Електронна черга» в рамках програми «Громадський бюджет» розробила юна кропивничанка Аміна Козин. Він уже реалізований: на першому поверсі встановили термінал он-лайн запису до лікарів. Комп’ютерна система також дозволяє отримати інформацію про лікарів, графік їхньої роботи, отримати необхідні довідки. Містяни систему вже випробували, й зізнаються, що потрапити до лікарів стало швидше й набагато легше, ніж раніше.
Вартість проєкту – майже 800 тисяч гривень. Основна мета - полегшити доступ до медичних послуг, зменшити у поліклініці черги.
Після презентації Андрій Райкович зауважив – поліклініку варто модернізувати далі.
- «Електронна черга» - це вже європейський рівень надання послуг, - відзначив міський голова. - І я розумію, що до такого рівня необхідно підтягати всі сфери діяльності дитячої поліклініки. Її будували ще в радянські часи, тому настав час модернізації. Тож будемо планувати повний капітальний ремонт закладу.
 
З сайту Міської ради м. Кропивницький

«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому«Електронна черга» - перший етап модернізації міської дитячої поліклініки у Кропивницькому