![](https://uozkmr.gov.ua/uploads/posts/2019-09/1568880868_1528807230_img_5162.jpg)
Під час акції передбачені: вимірювання АТ, ваги, очного тиску та перевірка зору, киснева пінка, консультації окуліста, невропатолога, кардіолога, гастроентеролога, ігровий майданчик для дітей «Майбутній лікар».
Лікарі запрошують кропивничан подбати про своє здоров'я і не оминути акцію, де можна отримати цінні поради щодо профілактики захворювань та збереження власного здоров'я та життя.
Акція триватиме з 11 до 16.00