Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» Матеріали за 29.11.2024
Сортувати новини за: датою новин | популярністю | відвідуваністю | коментарям | абеткою

Вакансії

ВакансіїІнформація щодо потреби у лікарях по ЗОЗ м. Кропивницького станом на 28.11.2024 року

 

Будь менеджером своїх думок

Будь менеджером своїх думокУяви, що ти тримаєш компас, але із двома напрямками: один веде до критики й сумнівів, інший — до підтримки, віри в себе та свій шлях. Який напрям ти обереш

Наші думки схожі на такий вказівник. Вони можуть спрямовувати нас до відчаю або, навпаки, наповнювати та знаходити сили продовжувати. Тільки ти вирішуєш, у якому напрямку рухатися.

Таке вміння обирати ті думки, які підтримують, надають силу та допомагають справлятися з життєвими викликами називається корисним мисленням.

І воно не про токсичний позитив чи уникання труднощів. Обираючи корисні думки, ти вчишся справлятися з викликами, фокусуючись на можливостях, а не на проблемах.

Бо бути менеджером своїх думок, означає керувати своїм внутрішнім компасом та визначати, куди спрямовувати увагу.

10 способів зробити будні яскравішими

10 способів зробити будні яскравішимиВідчувати радість можна щодня — достатньо лише додати трохи легкості й дозволити собі насолоджуватися простими моментами.

Підготували ідеї активностей, які допоможуть знайти моменти радості навіть у звичних буднях.

Чому восени сумно і що з цим робити

Чому восени сумно і що з цим робитиЧим глибша осінь, тим сумніше. У тебе теж так?

Це може бути просто такий період, і він мине. А може бути сезонний афективний розлад.

«Дзвіночки», які сигналізують про нього, — це тривалі втома, пригніченість, зниження інтересу до повсякденних справ, надмірний сон та зміна апетиту. А також ознаки зі списку в каруселі.

Радимо переглянути їх, якщо підозрюєш у себе САР. Та звернутися за допомогою до спеціаліста — лише фахівець може діагностувати розлад.

Чекліст для перевірки фахівця з ментального здоров'я

Чекліст для перевірки фахівця з ментального здоров'яЯк ти обираєш, кому довіряти турботу про своє фізичне здоров’я, так ретельно слід підійти і до вибору фахівця з ментального здоров’я.

Інколи, навіть провести власне розслідування, щоб впевнитися — це той чи та, хто може мені допомогти. Без осуду, знецінення і карт таро 

Перед першою консультацією гортай карусель. Потім — переходь на платформу «Ти як?», щоб прочитати усі вимоги до компетентного спеціаліста: https://howareu.com/.../yak-vyiavyty-nekompetentnoho...

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДомВсесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

ВІЛ-інфекція – це соціально небезпечне інфекційне захворювання, що розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), довготривалого переживання (персистенції) ВІЛ в лімфоцитах, макрофагах та клітинах нервової тканини. Хвороба характеризується прогресуючою дисфункцією імунної, нервової, лімфатичної та інших систем організму. Відповідно до сучасних уявлень ВІЛ-інфекція відноситься до невиліковних хвороб, має тривалий хронічний перебіг і, в разі відсутності ефективної терапії, закінчується смертю хворого.

На сьогодні ВІЛ-інфекція поширена по країнам усіх континентів і її поширення в світі носить назву пандемії ВІЛ/СНІДу, а в Україні розвивається епідемія ВІЛ/СНІДу. В країні зареєстровано понад 170 тис. ВІЛ-інфікованих, але за підрахунками експертів про свій ВІЛ-статус знає лише третина інфікованих; загальна кількість людей, які живуть з ВІЛ в Україні, сягає 377600.