Із нагоди
прийдешнього Дня медичного працівника, що цьогоріч святкується 17 червня,
Кропивницький міський голова Андрій Райкович відзначив медиків, які зробили
вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я міста та сумлінно і віддано
працюють у період пандемії, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2.
Медпрацівників нагородили відзнаками Кропивницької міської ради та виконавчого комітету „За заслуги” ІІ ступеню. Їх отримали: завідувач відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Лікарні швидкої медичної допомоги Ліна Фокіна, лікар-анестезіолог міського пологового будинку Ігор Шаповалов, заступник головного лікаря Центральної міської лікарні Оксана Кабанчук, начальниця управління охорони здоров’я Кропивницької міської ради Оксана Макарук.