Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» Матеріали за 22.02.2016
Сортувати новини за: датою новин | популярністю | відвідуваністю | коментарям | абеткою

Надання медичної допомоги громадянам, які постраждали від переохолодження

Особи, які потребують надання медичної допомоги в період погіршення погодних умов, можуть звернутися в лікувально-профілактичні заклади комунальної власності міста відповідно до переліку, де можуть крім отримання необхідних медичних послуг ще й погрітися та випити гарячого чаю.

 

 


 

 

ПУНКТИ ОБІГРІВУ ЯКІ РОЗТАШОВАНІ В ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДАХ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МІСТА:

1. Стаціонарні заклади, приймальні відділення:

КЗ «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги» - вул. Короленка, 56

КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда» - вул. Дворцова, 46/35

 

2. Амбулаторно-поліклінічні заклади:

«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кіровограда» – вул. Кропивницького, 22

«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кіровограда» – вул. Попова 9 Б

Поліклінічне відділення № 1 КЗ «Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда» - вул. Габдрахманова, 5

Поліклінічне відділення КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда» - вул. Кропивницького, 22.

 

За період похолодання в імпровізовані пункти обігріву в лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста за медичною допомогою звернулося 18 осіб з переохолодженням та ще 3 особи доставлені бригадою швидкої медичної допомоги до КЗ "Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги з відмороженням нижніх кінцівок.

 

МОЗ України разом з міжнародними партнерами презентували проект підтримки реформ в охороні здоров’я

17 лютого 2016 року був представлений проект «Сприяння ефективному врядуванню в системі охорони здоров’я», головною метою якого є покращення стану здоров’я, фінансового захисту, благополуччя, рівноправного доступу та задоволеності медичними послугами населення України, особливо найбільш уразливих груп.

Цей проект буде реалізуватися Міністерством охорони здоров’я України за кошти надані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Швейцарською Конфедерацією. Він триває з грудня 2015 до листопада 2019 року. Для сприяння процесу реформування системи охорони здоров’я МОЗ створить Центр реформ системи охорони здоров'я, який буде стратегічно спрямовувати цей процес в Україні, і працюватиме за технічної підтримки ВООЗ.

«Реформування системи охорони здоров’я – складний і багатогранний процес, до якого мають бути залучені Міністерство охорони здоров’я України як лідер процесу, але також й інші урядові інституції, Парламент тощо. І тільки співпраця та координація всіх зацікавлених сторін зможе сприяти тому, щоб реформи в Україні відбулися. Ми дякуємо ВООЗ та Швейцарському Бюро співробітництва за підтримку Міністерства на шляху здійснення фундаментальних змін в охороні здоров’я на благо українців», - наголосив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.

 

«Міністерство охорони здоров’я визначило для себе п’ять основних напрямів реформи, які стосуються зміни системи фінансування галузі, нових засад надання первинної медичної допомоги, реформування системи громадського здоров’я, державних закупівель та дерегуляції фармацевтичної галузі. Вже є розроблені стратегії по кожному з напрямів, і даний проект допоможе МОЗ ефективно фіналізувати стратегії та розпочати підготовку нормативно-правових актів та втілення конкретних кроків», - зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець.