Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Підсумки роботи медичної ланки Кропивницького за І півріччя підбили на колегії управління охорони здоров’я (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Підсумки роботи медичної ланки Кропивницького за І півріччя підбили на колегії управління охорони здоров’я (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Колегія управління охорони здоров’я Міської ради м. Кропивницький традиційно зібралась у липні, аби підбити підсумки роботи галузі за І півріччя. Керівники лікувально-профілактичних закладів міста, позаштатні фахівці управління за головування очільниці міського управління охорони здоров’я обговорили стан реалізації медичної реформи у Кропивницькому, стан використання коштів на роботу галузі, стан захворюваності населення та рейтингові показники міста, що формуються за результатами роботи медичної ланки.

 

Станом на кінець липня 2019 року у Кропивницькому впроваджено І етап медичної реформи первинної ланки охорони здоров’я: усі лікувально-профілактичні заклади первинної ланки міста реорганізовано у некомерційні комунальні підприємства і мають договори з НСЗУ щодо медичного обслуговування населення з 01 січня 2019 року;

Станом на 19.07.2019р. підписано 180680 декларацій з пацієнтами

що складає 77,4% населення міста . В середньому на одного лікаря припадає

1348 пацієнтів. Останні дані щодо кількості підписаних декларацій можна переглянути на цій інфографіці управління.

Наразі у місті продовжується ІІ етап медичної реформи - процес реорганізації закладів вторинної ланки. Депутатами міської ради прийняті рішення щодо перетворення всіх лікувально-профілактичних закладів ІІ рівня у комунальні некомерційні підприємства. На даний час внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію щодо перебування закладів у стані припинення, як бюджетних установ.

Починаючи з січня 2019 року запрацював новий механізм фінансування закладів 1 первинної ланки за принципом «гроші ходять за пацієнтом».

15 січня 2019 року заклади охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу, підписали договір з Національною службою здоров'я України, а протягом січня-червня 2019 року заклади отримали кошти від служби у сумі 54281,2 тис.грн, що в 1,7 рази більшеу порівнянні з аналогічним періодом минулого року (медична субвенція– 31778,6 тис. грн)

 

Згідно з рейтинговою оцінкою стану здоров'я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров'я Кіровоградської області за 1 півріччя 2019 року м. Кропивницький посіло 7 місце, тоді як за аналогічний період 2018року - 14 місце.

У групі «Стан здоров’я населення» місто Кропивницький за 1 півріччя 2019 року зайняло 9 місце (торік - 6 місце).

У групі «Профілактична робота» місто Кропивницький зайняло 17 місце, тоді як у 1 півріччі 2018 року було 22 місце.

У групі «Доступність та якість медичної допомоги»місто Кропивницький зайняло 16 місце, за 1 півріччя 2018року було 15 місце.

У групі «Впровадження пріоритетних форм забезпечення медичної допомоги»місто Кропивницький зайняло 3 місце, за 1 півріччя 2018 року – було 6 місце.

Більш докладну інформацію про роботу медичної ланки м. Кропивницький можна переглянути у презентації за посиланням нижче, а також прочитати у наступних публікаціях на нашому сайті.