Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » У «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінок

У «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінок

У «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокЛікарі кропивницьких лікувально-профілактичних закладів приєднались до святкової програми «Мамин день» з нагоди відзначення Дня матері, що відбулась 10 травня на площі перед міською радою. Під час заходу медики інформували учасників програми про важливість турботи про здоров'я жінки.

«Ми разом з містянами святкуємо День матері і показуємо, з якими проблемами до нас можуть звернутись мами, яку допомогу отримати. Ми закликаємо усіх жінок турбуватись про своє здоров'я, не боятись питати навіть про прості речі. Навпаки ми за це дуже поважаємо пацієнтів. Також даруємо учасникам святкувань солодкі подарунки, вітаємо їх зі святом. Показуємо чим захоплюються наші лікарки у вільний час, надихаємо їхньою творчістю інших», - розповіла Ольга Мороз, завідувачка амбулаторії № 10 КНП «ЦПМСД № 1».

Поряд із медиками спробувати себе в ролі мами й медичнї сестри пропонували студентки медичного коледжу ім. Є. Мухіна. Тут можна було потримати ляльку-немовля, погодувати її, спробувати зробити укол.

У «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінокУ «Мамин день» лікарі Кропивницького розповідали про здоров'я жінок