Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Оголошується повторне формування комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника дитячої стоматполіклініки

Оголошується повторне формування комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника дитячої стоматполіклініки

У зв’язку з вакантною посадою головного лікаря комунального закладу «Дитяча стоматологічна поліклініка» та неподанням кандидатур потрібної кількості для формування комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття вказаної вакансії управління охорони здоров’я Міської ради м. Кропивницького оголошує повторне формування конкурсної комісії.

Комісія формується у складі:

- представники управління охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького – дві особи;
- представники громадської ради при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені даною громадською радою – дві особи;
- представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу – дві особи.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються разом з вищевказаною інформацією до управління охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення (по 4 вересня 2018 року) за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (3 поверх, каб. № 324, у робочі дні з 08:00 до 17:00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00). Телефон для довідок: (0522) 22-85-84.

Наказ про повторне формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Дитяча стоматологічна поліклініка» можна завантажити.