Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Нові правила вакцинації від COVID-19 дітей

Нові правила вакцинації від COVID-19 дітей

Нові правила вакцинації від COVID-19 дітейЗа офіційними даними Міністерства охорони здоров’я вакцинувати від COVID-19 в Україні тепер можна дітей. Нещодавно в МОЗ казали про те, що в Україні очікується нова хвиля коронавіруса. Проте ситуація, зазначали експерти, контрольована. Водночас громадян закликають не ігнорувати вакцинацію. Тепер, згідно з новим рішенням МОЗ, щеплення можуть зробити також діти віком з 5 років.

Раніше вакцину могли отримати діти, яким виповнилося щонайменше 12 років. Тепер в Міністерстві охорони здоров’я ухвалили рішення, згідно з яким вакцинуватися зможуть діти з 5 років. Водночас, в такому випадку, для вакцинації буде потрібна згода батьків або опікунів у письмовому вигляді.

Відомо, що вакцинувати дітей від 5 років будуть препаратом Comirnaty від виробника Pfizer. При цьому в Міністерстві охорони здоров’я наголошують, що дозування буде відрізнятися від того, що передбачається для дорослих.

«Хотів би наголосити, що вакцинація зараз не лише про власний захист, вакцинуватися – це значить не створювати навантаження на лікарні, які мають рятувати життя нашим військовим», - зазначив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Важливо також нагадати, що батьки можуть завантажити сертифікати про вакцинацію дітей прямо в застосунку «Дія». Для цього треба завантажити в застосунок свідоцтво про народження дітей: вже після цього інші документи, зокрема й сертифікати про щеплення проти COVID-19 теж з’явиться в електронній версії.

 

Джерело: https://kyiv.ukrainianwall.com/uk/93141-zahist-vid-covid-19-v-ukrajini-pochinayetsya-vakcinaciya-ditey-vikom-vid-5-rokiv-podrobici