Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » У кропивницькому пологовому будинку з'явилося інноваційне обладнання для ранньої діагностики раку молочних залоз

У кропивницькому пологовому будинку з'явилося інноваційне обладнання для ранньої діагностики раку молочних залоз

У кропивницькому пологовому будинку з'явилося інноваційне обладнання для ранньої діагностики раку молочних залозУ Міському пологовому будинку Кропивницького запроваджено сучасну інноваційну систему обстеження молочних залоз ВRASTER РRO. Новітнє обладнання призначене для ранньої діагностики раку молочних залоз, розповідають у пологовому будинку.

BRASTER PRO – це медичний помічник у діагностиці раку молочної залози, додатково до УЗД і мамографії. У ньому використовується рідкокристалічна контактна томографія для виявлення термальних змін з поверхні молочної залози на ранніх стадіях раку молочної залози, штучний інтелект для автоматичної інтерпретації термограмм, отриманих в ході дослідження.

Обладнання виявляє термальні порушення, які потребують консультації фахівців і підтвердження стандартними методами діагностики.

 

МЕТОД ОБСТЕЖЕННЯ BRASTER PRO:

  • абсолютно безболісний та безпечний,
  • без використання опромінення
  • тривалість обстеження 15 хвилин,
  • результат отримуємо протягом 48 годин.

Результати термограми відправляються до телемедичного центру, де штучний інтелект та група професіоналів аналізують результат. 

Із допомогою системи можна виявити такі ураження як, рак протоків, глобулярна карцинома, папілярний рак, запальний рак, , фіброаденоми з вираженою васкуляризацією, запалення молочної залози, кісти з васкуляризованою оболонкою, що утворилися після запалення. 

Важливо зазначити, що BRASTER PRO не виявляє доброякісних утворень, наприклад фіброаденома із пониженою васкуляризацією або кальцифікована фіброаденома, кісти молочної залози, ектазія протоків молочної залози, ліпоми, мікрокальцинати молочної залози.

Ви можете скористатися можливістю і пройти обстеження у пологовому будинку з понеділка по п'ятницю, звернувшись до консультативно-діагностичного відділення пологового будинку, яке знаходиться на першому поверсі. Електронне направлення від сімейного лікаря для проходження обстеження не потрібно. Вартість обстеження – 300 грн. 

Пам'ятайте, рання діагностика раку молочних залоз та його своєчасне лікування - рятує життя у 100%.