Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Розроблено проєкт Стратегії розвитку галузі охорони здоров’я до 2030 року

Розроблено проєкт Стратегії розвитку галузі охорони здоров’я до 2030 року

Розроблено проєкт Стратегії розвитку галузі охорони здоров’я до 2030 рокуУправлінням охорони здоров’я розроблено проєкт Стратегії розвитку галузі охорони здоров’я до 2030 року. Обговорення документу відбулося на нараді за участі керівників закладів охорони здоров’я 30 листопада.

Документ стане частиною Стратегії розвитку міської територіальної громади на період до 2030року, що наразі розробляється робочими групами, створеними у Кропивницькій міській раді.

Документ містить дані про стан розвитку галузі охорони здоров’я міста, результати SWOT-аналізу, сильні та слабкі сторони галузі, ризики та загрози реалізації заходів охорони здоров’я, стратегічні та операційні цілі, а також основні завдання, заплановані до виконання до 2030 року.

Ознайомитися із проєктом Стратегії розвитку галузі охорони здоров’я до 2030 року.

Додамо також, що в рамках розробки Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року робочі групи проводять опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє. Долучитися до заповнення опитувальника можна тут. Окрім того громадськість, підприємства, установи та організації усіх форм власності можуть надавати пропозиції до проєкту Стратегії-2030. Зробити це можна тут.