Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » » Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?

Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?

Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?Іноді ви пишете, що хотіли б обговорити свій стан зі спеціалістом, та від слів «психолог», «психіатр» чи «психотерапевт» у вас мурахи по шкірі. Глухий кут.

По-перше, не варто цього соромитися. Це говорить лише про відсутність досвіду, через що проходить кожен. По-друге, це точно не причина ігнорувати тривожні сигнали організму. Є простіший вихід: зверніться до сімейного лікаря. Так, того самого, який виписує вам ліки від застуди чи довідку в басейн.

Чим саме може допомогти «сімейний» та де шукати лікаря, якщо ваш не має відповідної кваліфікації, розповіла голова Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Наталя Гусак.

 

Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я ?

 

Джерело: https://www.facebook.com/howareu.program/