![Головний інфекціоніст Центральної міськлікарні Ірина Панченко: У місті наявні антиковідні щеплення для введення як першої, так і другої дози Головний інфекціоніст Центральної міськлікарні Ірина Панченко: У місті наявні антиковідні щеплення для введення як першої, так і другої дози](https://uozkmr.gov.ua/uploads/posts/2021-08/thumbs/1627986642_0-02-05-f79645decefce70111d2afeabe7db841c49f9354ad97939fd8023d028f60fb2a_57c9a81.jpg)
"Запрошую містян зробити щеплення вакцинами CoronaVac/Sinovac та Moderna, які доступні для масової вакцинації. Наголошую, що вакцини Pfizer i AstraZeneca відкладені тільки для введення 2 дози", - відзначила Ірина Панченко.
Постійні пункти вакцинації шукайте за посиланням: https://bit.ly/37fgRbc
Відеозапис брифінгу: https://www.facebook.com/krrada.official/videos/1153876891764715/
Телефон для реєстрації на ревакцинацію: 098 011 56 58.
Нагадуємо, рекомендовано зробити щеплення другою дозою вакцини Comirnaty/Pfizer через 21–28 днів, вакцинами CoronaVac/Sinovac та Moderna через 28 днів, AstraZeneca (Covishield/SKBio) через 12 тижнів після отримання першої дози.
Фото пресслужби Кропивницької міської ради