![Відновлюється робота Центру вакцинації населення від COVID-19 у Донецькому медвиші Відновлюється робота Центру вакцинації населення від COVID-19 у Донецькому медвиші](https://uozkmr.gov.ua/uploads/posts/2022-02/thumbs/1644326655_0-02-05-88d3a928dc8cd5ab3352fe874824a0f99716386e5a6e3827ad22b6a46d145e32_f927e55274475a35.jpg)
Центр працюватиме щодня з 9.00 до 17.00.
Закликаємо долучитися до спільного подолання епідемії коронавірусу і зробити щеплення від COVID-19.
Нагадуємо, що зробити щеплення можливо також у Центрах масової вакцинації в приміщенні Кропивницької міської ради (щодня з 9.00 до 17.00), торговому центрі «Епіцентр» (щодня з 9.00 до 18.00) та в пунктах щеплення у поліклініках міста (за графіком роботи медичних закладів).
Вакцинуйтесь та будьте здоровими!