Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0-800-801-333 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» Засідання госпітальної ради Кропивницького госпітального округу провели в Олександрівському районі

Засідання госпітальної ради Кропивницького госпітального округу провели в Олександрівському районі

Засідання госпітальної ради Кропивницького госпітального округу провели в Олександрівському районіЧергове засідання госпітальної ради Кропивницького госпітального округу відбулось 6 червня в Олександрівському районі. Під  час засідання голова Олександрівської РДА Ольга Борота презентувала поточний стан організації діяльності системи охорони здоров’я, у тому числі із наданням вторинної (спеціалізованої) та екстреної медичної допомоги населенню в Олександрівському районі, а головний лікар  Олександрівської ЦРЛ Алла Гресь ознайомила членів госпітальної ради з роботою лікарні.
Голова РДА повідомила, що район не має намірів скорочувати обсяги медичної допомоги. Вони планують щороку ремонтувати одне відділення в ЦРЛ. Цьогоріч заплановано капітально відремонтувати неврологічне відділення на 18 ліжок, що працює у центральній райлікарні.Наступного року ж планують ремонтувати  терапевтичне відділення. Окрім того, в РДА не мають наміру скорочувати кількість ФАПів, а візьмуть під свій фінансовий супровід.
Під час засідання члени госпітальної ради також заслухали звіт щодо роботи Новомиргородської ЦРЛ, що має стандартні відділення на 156 ліжок у загальній кількості. Новомиргородська райлікарня, як і Олександрівська ЦРЛ, визначені лікарнями планового лікування у складі Кропивницького госпітального округу.
Засідання госпітальної ради відбулось не без жвавих обговорень проблемних питань. Зокрема керівники територій і медичних закладів дискутували щодо механізмів застосування міжбюджетних трасфертів та методик розрахунку платних послуг.
Під час зустрічі в Олександрівському районі члени госпітальної ради вирішили віднайти можливості для проведення аудиту опорних лікувальних закладів округу, що визначить доцільність існування тих чи інших відділень у лікарнях, потребу створення нових чи оптимізації наявних підрозділів.  Такий аудит необхідний для розробки багаторічного плану розвитку госпітального округу, відзначила голова госпітальної ради Оксана Макарук. Очільниця також закликали керівників територій та лікарень вивчати нормативно-правову базу з питань медичної реформи, що впроваджується, та доводити основні новації до відома медиків. 

Засідання госпітальної ради Кропивницького госпітального округу провели в Олександрівському районі